PERSONEL EĞİTİMİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİ

PERSONEL EĞİTİMİ BAŞARI İLE GERÇEKLEŞTİ

Her yıl Kasım ve Aralık aylarında İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu üyelerine daha iyi hizmet verebilmesi için personelini eğitime tabi tutarak hizmet kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır. Bu çerçevede İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin tüm personeli aileleri ile birlikte hem kaynaşmak hem de personel toplantısına katılmak için bir araya geldi.

Önsoy ve soykütüğü ile ilgili yeni gelişmelerin ve yanlış bilinen bilgilerin paylaşıldığı, çalışanların sorunlarının dinlendiği ve 20.yıl dolayısıyla personele küçük hediyelerin verildiği personel toplantısı gerçekleşti.

Bu yıl her yıldan farklı olarak İzmir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 20. Yılı sebebiyle daha büyük bir coşku yaşamakta. Toplantıdan sonra gerçekleşen akşam yemeğinde en eski personelimiz olan merkez çalışanı Saha Personeli/Veteriner Hekim Hasan HELVACI heyecanlı bir konuşma yaptı.

Birlik Başkanımız Ali GÜLKAYNAK mutlu personelin üyeleri de mutlu edeceğini dile getirirken, 20 yıldır emek harcayan gelmiş geçmiş tüm çalışanlara teşekkür etti. Ayrıca girdikleri fazla sayıda süt faturası sebebiyle Ödemiş, Bayındır ve Tire şube çalışanları başta şube sorumluları olmak üzere ilçe yönetim kurulu üyeleri tarafından tebrik edildi ve plaketle ödüllendirildi.

Çalışanlar bu etkinliğin kendilerini ve ailelerini çok motive ettiğini ve severek yaptıkları işlerine daha sıkı sarılacaklarını dile getirdiler.